Titulní obrázek

Chevrolet Corvette C7

Publikováno: 27.říjen 2012

K odhalení žhavé novinky modelu Chevrolet Corvette C7 zbývá již jen pár měsíců. Automobilka proto poskytla první video, které nás určitě naláká.

Chevrolet rozehrává další z nekonečné řady lákadel. K představení nové Corvette má dojít až v polovině ledna, ale už je tu první video, které nás má překvapit. Takže se můžete podívat na hlínu, škrabku, vrtáky nebo pána u počítače. V závěru se naštěstí dočkáme pár záběrů na novou generaci.

Nová generace amerického sporťáku by měla být trochu úspornější, 6,2 litrový osmiválec nahradí jeho menší sourozenec, s “pouhými” 5,5 litry objemu. Výkonu se to ale nedotkne, ba naopak, měl by posílit. Novinkou u Chevy bude i dvouspojková převodovka a měli bychom se dočkat i o poznání lepšího interiéru, který by měl konečně dohnat standardy v Evropě.

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinném ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

K odhalení má dojít 13. ledna příštího roku, ale musíme počítat s tím, že tohle určitě nebylo poslední video, které Chevrolet poskytl.

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain