Titulní obrázek

Kolik bude stát Chevrolet Cruze SW?

Publikováno: 28.srpen 2012

Kombi Chevrolet Cruze SW bude mít premiéru v září, ovšem my už nyní známe jeho cenu na českém trhu. Cena vozu s benzinovou šestnáctistovkou činí 302 900 Kč. 

Chevrolet Cruze SW je o 10 cm na délku delší než například Škoda Octavia Combi, a patří k obrům kompaktní třídy. Základní provedení LS s benzinovou šestnáctistovkou (91 kW) stojí 302 900 Kč, tedy o dvacet tisíc víc než sedan a hatchback. Základní výbava Chevroletu Cruze SW označená LS obsahuje například audiosoustavu, palubní počítač informující třeba o spotřebě, dálkově ovládané centrální zamykání, šest airbagů a stabilizační systém nebo záruku na pět let omezenou 120 000 ujetými kilometry. V základní výbavě je k dispozici pouze s benzinovou šestnáctistovkou.

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinném ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

Vyšší stupeň LS+ stojí o patnáct tisíc víc a přidává klimatizaci, bluetooth handsfree umožňující legální telefonování za jízdy, ovládání rádia a telefonu na volantu nebo elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka. Výbava LS+ se kromě benzinové šestnáctistovky pojí i s novou úspornou naftovou sedmnáctistovkou (96 kW, spotřeba jen 4,5 l nafty), ta je však o značných 98 tisíc dražší. K dispozici už je se všemi motory v nabídce..

Nejvyšší výbava Chevroletu Cruze SW pojmenovaná LTZ obsahuje mimo jiné i sedmipalcovou barevnou dotykovou obrazovku multimediálního systému MyLink, klimatizaci s automatickým udržováním teploty nebo sedmnáctipalcová litá kola.

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich